MÖBLER / Bord / Soffbord 12354442

nr 1235 4442

Soffbord

1940-tal. Diameter: 80, höjd: 55 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 18 februari 2019
kl 20:42:37